KİTAPLAR ELDEN ELE


Eski kitaplarınıza, ikinci el kitaplarınıza veya antika kitaplarınıza talibiz. Kitaplar elden ele sloganı ile kitap alan bir firma olarak kitaplarınızı değerinden alıyoruz. Farklı nedenlerle kitaplarınızı elden çıkartmak istiyorsanız hurdacı veya işinin ehli olmayan kişiler yerine bizimle iletişime geçmenizi buradan sizlere rica ediyoruz.

Adresten Alım, Nakit Ödeme

Firmamız sahip olduğunuz kitaplarınızı değerinden satın almaktadır. Bu sayede kitaplarınız yeni okurlarla buluşmaktadır. İkinci el kitaplarınızı bu adres üzerinden bizlere gönül rahatlığıyla satabileceğiniz platform oluşturduk. Kitap satışı konusunda her zaman güler yüzlü hizmet alabileceğiniz adres Martı Sahaftır. Sahip olduğunuz kitaplarınızı satmak istiyorsanız hemen iletişim adresleri üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Arayarak ya da WhatsApp yolu ile kitapların toplu fotoğrafını gönderebilir ve aklınıza takılacak olan soruları bizlere iletebilirsiniz. Randevulaşarak en uygun süre içerisinde ikinci el kitaplarınızı adresinizden kısa sürede alabiliyor ve nakit olarak ödemenizi yapıyoruz.

İkinci El Kitap Alımı

İkinci el kitap alanlar içerisinde her zaman en uygun adres olarak hizmet veriyoruz. İlk dakikadan son ana kadar temel en büyük amacımız sizin saygı ve güveninizi kazanmak aynı zamanda kitaplara verdiğimiz değer nedeni ile onların başka insanlara ulaşmasını sağlamaktır. Çöpe atacağınız ikinci el kitaplarınızın çeşitlerine göre uzmanlarımız en doğru fiyat garantisini sunmaktadır. Vereceğiniz kitaplar için nakit ödeme yapıyoruz. Veya sizin isteğiniz doğrultusunda bir köy okulunun kütüphanesine uygun kitaplar bağışlayabiliyoruz. Ve geleceğe emin adımlarla yürümek isteyen öğrencilere umut olabilecek bir kütüphane oluşturabiliyoruz. İnsana ve kitaba değer veren yerlere kitaplarınızı (okul kütüphanelerine uygun olmayanlar yerine başka kitaplar dahil ederek) ulaştırıyoruz. İkinci el kitaplarınızı genç kuşaklara ulaştırmak sizin elinizde yer almaktadır. Veya sokak hayvanlarına mama alımı için kullanılabilir.

İkinci el kitaplarınızı güler yüzle ve müşteri memnuniyetine özen vererek adreslerinizden almaya devam ediyoruz. Bu konuda ekspertizimize sizde kolayca güvenebilir, İkinci el kitap alan yerler içerisinde herhangi bir kararsızlık yaşamadan gönül rahatlığı ile bizleri buradan arayabilirsiniz. Firmamız her türlü eski ya da antika değeri taşıyan kitaplarınızı adresinize gelerek satın almaktadır, ikinci el kitap alan yerler arıyorum diyorsanız sizde bizleri arayarak ikinci el kitaplarınızı kolayca satabilirsiniz. Romanlardan edebiyat eserlerine ya da özel basım kitaplara kadar elinizde yer alan kitaplarınızı satın alıyoruz. İkinci el kitap alanlar arıyorsanız telefon numaralarımız üzerinden bizi arayabilirsiniz. Okul ve ders kitapları konusunda detaylı bilgiyi bizlerden alabilirsiniz.

İkinci El Kitap Alan Yerler

Uzman personelimiz, ikinci el kitap konusunda değerinde fiyat vermektedir. Uzmanlarımız kitap konusunda Türkiye’nin her iline seyahat ederek kitaplarınızı alabilmektedir. Ürünleriniz hızlı bir süre içerisinde fotoğraflarla ya da kamera ile ön inceleme yapmaktadır. Daha sonra değerlendirme sonucu müşterilerimiz en iyi şekilde bilgilendirilmektedir. İstanbul içerisinde aynı gün ekspertiz gönderimi gerçekleştirilmektedir. Eski kitap alanlar olarak fiyatlarını belirleme sırasında eski eşyanın yapısal durumuna önem veriyoruz. Kitaplar ve satmak istediğiniz diğer objeler temiz ve titiz olarak kullanıldığında daha değerli olmaktadır. Kitapların kendisine özgü fiyatları yer almaktadır.

Eski eşyaları seven kişiler için, sizde bulunan eski zamanlara dair eşyaları da satın alıyoruz. Eski eşyalarınızı antika değerinde satış gerçekleştirmek için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca antika eşyalar ve değer fiyatına birçok eski kitap bulunduruyoruz. Satın almak için de bizi arayabilirsiniz.
Siz de internet üzerinden aramanıza gerek kalmadan tüm eski kitaplarınızı bizlere satabilirsiniz. Eski ve antika değeri taşıyan tüm kitaplar şirketimiz tarafından alınmaktadır. Firmamızın kurumsal yapısı içinde güvenle alışveriş gerçekleştirmekte, eski kitap alıcıları bir araya getirecek olan ve bu konuda tecrübesi bulunan firmamız, antika Kitap alanlar konusunda çalışma gerçekleştirmektedir. Firmamız bu anlamda en hızlı ve değerinde ödemeye gerçekleştirmektedir. İkinci el kitaplarınız Türkiye’nin her noktasında satın alınmaktadır.

Kitap satımı konusunda siz bizlerle buradan kolayca iletişime geçebilirsiniz. Özellikle tarih kitapları, yabancı dilde kitaplar, Osmanlıca ya da tarihi. Kitaplarınız ekibimiz tarafından değerlendirilir. Siz de ikinci el kitaplarımı satmak istiyorum diyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Sahip olduğunuz kitaplarınızın sayısına göre yerinize gelerek alım gerçekleştiriyoruz. Eski ya da ikinci el kullanmadığınız kitaplarınızı değerlerini nakit vererek alımını yapıyoruz. Güvenli bir şekilde ikinci kitaplarınızı topluyor değerini peşin olarak ödemesini gerçekleştiriyoruz. Toplu kitap alımları konusunda dilerseniz bizlere ulaşarak kısa süre içerisinde en uygun fiyat aralıklarını öğrenebilirsiniz. İkinci el kitap dükkanı, ikinci el kitap alan, kitap vericem, hurda kitap alanlar, osmanlıca kitap alanlar, osmanlı eski türkçe kitap, osmanlı dönemi kitap alanlar.

İLETİŞİM: 0545 975 99 10