Eski Fotoğraf ve Kartpostallarınızı Alıyoruz

Günümüzde teknolojinin gelişmesinin etkisi ile olsa gerek basılı ürünlere ilgi arttı. Çektiğimiz fotoğrafları dijital hafızalarda saklayıp, yeni yılı mesaj ile, mail ile kutlar olduk. Basılı olan ile az karşılaşıyor olmak eski fotoğraflara, eski kartpostallara ilgiyi arttırdı. Ayrıca araştırmacılar fotoğraflardan, eski kartpostallardan tarihin izlerini sürmek için bu ürünlerin peşine düştü.
 
Eski fotoğraf, eski kartpostal alan ve satan Martı Sahaf uzun zamandır bu alanla ilgilenmekte, eski fotoğraf, eski kartpostal peşinde koşmaktadır. Siz de eski fotoğraf alan yerler arıyorsanız bizi arayabilirsiniz.
 
Aile fotoğrafları, Osmanlı döneminden kalan kabin fotoğraflar, eski kartpostallar, Osmanlıca, Ermenice, İbranice, Rumca yazılı fotoğraf stüdyosu kartlarına basılmış fotoğraflar satmak istiyorsanız bizi arayabilir, fiyat bilgisi için görüşebilirsiniz. Eski şehir fotoğrafları, koleksiyon için basılan kartpostallar, propaganda kartları alıyoruz. Araştırmacılara, ilgililere ulaştırmak için eski fotoğrafları değerinden alıyoruz. 
 
Martı Sahaf 0545 975 99 10