Sitemizi Yeniliyoruz

Kağıda Dair Ne Varsa; Alıyoruz Satıyoruz

12 yıllık tecrübesi ve 70 bine yakın kitap, belge, plak, cd, antika obje çeşidi ile İstanbul'da hizmet vermekte olan Martı Sahaf aynı zamanda satmak istediğiniz her esere en iyi fiyatı verme konusunda da iddialıdır. Eski, ikinci el ve antika kitap satmak istiyorsanız bizden mutlaka fiyat teklifi almanızı öneriyoruz. "Her kitap değerlidir" sloganı ile hizmet vermekte olan işletmemiz Osmanlıca kitap alan yerler arasında da öne çıkmaktadır. Osmanlıca belge alan yer arıyorsanız, hat, ferman, eski fotoğraf, diploma, Osmanlıca gazete satmak istiyorsanız, her türlü Osmanlı dönemi esere talip olduğumuzu bilmenizi isteriz. Antika kitap alan yer veya ikinci el kitap alan yerler arasında olan Martı Sahaf'ı İstanbul'un her semtinden arayabilirsiniz. Satmak istediğiniz kitapların, eserlerin, koleksiyonun veya kütüphanenin fotoğrafını 0545 975 99 10'a whatsap üzerinden atarak ücretsiz ekspertiz yaptırabilirsiniz. Gerek görülmesi halinde aynı gün adresinize gelerek fiyat verebilir, uygun görmeniz halinde nakit olarak ödemeyi yapabilir ve taşıma işlerini aynı anda çözebiliriz.

 

Nereyi Arıyorsunuz?

Eski kitap alan yerler İkinci el kitap alan yer Çizgi roman alan yerler Osmanlıca kitap alan yerler Antika kitap alan yerler Antika veya eski oyuncak alan yerler Osmanlı dönemi veya antika obje alan yerler Tablo alan yerler Gazete alan yerler

Her kitap değerlidir. Antika veya antika olduğunu düşündüğünüz eserlerinizi (antika kitap, Osmanlıca eserler, eski fotoğraf, tablo, antika obje, plak, taş plak, hat, ferman, el yazması kitap, eski belge, eski kartpostal) doğrudan koleksiyonculara ulaştırabilecek bir pörtföye sahip olduğumuz için en iyi fiyatlara almaktayız. Yani doğru adrestesiniz.

 

Ücretsiz ekspertiz için 0545 975 99 10

Lost Password